Туреччина викликала голову посольства США через «лайк» у Twitter

<span>Посольство США в Туреччині</span> — Туреччина викликала голову посольства США через «лайк» у Twitter
Посольство США в Туреччині
Твіт викликав гнів з боку Ердогана Об этом сообщает newsnetwork.in.ua со ссылкой на СМИ.


Туреччина викликала найстаршого дипломата США на знак протесту після того, як офіційний акаунт посольства США в Twitter «лайкнув» твіт, у якому сказано, що Туреччина повинна готуватися до політичної ери без лідера «Націоналістичного руху», який бореться з хворобою.


Про це повідомляє Bloomberg.


Міністерство закордонних справ заявило, що повірений у справах США був викликаний у неділю, попри заяву посольства, в якій сказано, що його аккаунт у Twitter уподобав «непов’язане повідомлення», і висловлені вибачення.


Багато хто трактував твіт як припущення, що лідер націоналістів Девлет Бахчелі може незабаром померти. Твіт опубліковав журналіст, якого Туреччина звинувачує у приналежності до мережі, очолюваної проповідником Гюлленом. Анкара звинувачує його у спробі державного перевороту 2016 року.


Твіт викликав гнів з боку керівної партії президента Реджепа Таїпа Ердогана, як і з боку партії Бахчелі – вони є союзниками.


Нагадаємо, Туреччина стягує війська до сирійського кордону.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/turechchina-viklikala-golovu-posolstva-ssha-cherez-lajk-u-twitter-630568.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя