СБУ викрила банду, що постачала контрафактні цигарки до ЄС на понад 3,3 млрд грн


СБУ разом з колегами з Польщі та Британії знешкодили одну з найбільших організованих злочинних груп, яка займалася постачанням контрафактних цигарок до країн ЄС

Про це повідомив на брифінгу виконуючий обов’язки голови СБУ Іван Баканов, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает dikktor-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що операція проводилась на території України у тісній співпраці з британськими партнерами.

"Операція проводилась у декілька етапів. Під час першого на території Одеської області було виявлено склад з контрафактною продукцією, обладнанням пакування. Орієнтована вартість продукції склала понад 50 млн грн", — зазначив Баканов.

За словами в. о. очільника СБУ, на другому етапі на Закарпатті заарештували 13 вантажівок з контрафактною продукцією, яка була підготовлена до транспортування через державний кордон до ЄС.

"Загальна вартість сягала більше 70 млн₴ Після цього ми отримали дані і встановили, що до цієї оборудки причетні громадяни України, Білорусі і Польщі, які організували процес виробництва у різних областях України, зокрема і в Київській області", — розповів Баканов.

Так, під час обшуків на Київщині виявили багато продукції та обладнання для пакування. Продукція транспортувалась до країн ЄС.

"В одеській області була виявлена підпільна типографія, яка виробляла пакувальний матеріал з назвами відомих брендів. Такої типографії було виявлено на 100 млн фунтів стерлінгів (3,2 млрд грн, — ред.), якщо брати готову контрафактну продукцію", — пояснив Баканов.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/sbu_vykryla_bandu_scho_postachala_kontrafaktni_cygarky_do_yes_na_ponad_3_3_mlrd_grn”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя