В Україні готелі обладнають безконтактними картками для входу

Проектуванні готелів необхідно передбачати заходи, що захищають від несанкціонованого проникнення в готельні номери — Мінрегіонбуд — В Україні готелі обладнають безконтактними картками для входу
Проектуванні готелів необхідно передбачати заходи, що захищають від несанкціонованого проникнення в готельні номери — Мінрегіонбуд
Використання безконтактних карток дозволить суттєво скоротити енерговитрати в будівлі завдяки «енергозберігаючим кишеням» — Мінрегіонбуд Об этом сообщает vsekommentarii.in.ua со ссылкой на СМИ.


В Україні у нових і реконструйованих готелях встановлюватимуть електронні системи контролю доступу для входу за безконтактними картками до номерів та інших готельних приміщень. Про це повідомляє прес-службу Мінрегіону.


Як зазначили в прес-службі, це дозволить підвищити рівень обслуговування в українських готелях, зробити їх надійнішими та більш безпечними для громадян. Крім того, що також важливо, використання безконтактних карток дозволить суттєво скоротити енерговитрати в будівлі завдяки «енергозберігаючим кишеням», через які за допомогою картки контролюється подача електроенергії до номера.


Згідно зі змінами у ДБН, при проектуванні готелів необхідно передбачати заходи, що захищають від несанкціонованого проникнення в готельні номери та інші приміщення, за допомогою сучасних систем контролю доступу та відеоспостереження.


За даними прес-служби, зміни до Державних будівельних норм вже затверджені та будуть опубліковані найближчим часом.


Нагадаємо, нові Державні будівельні норми передбачають проектування відкритого навчального простору для групових занять у навчальних закладах при їх новому будівництві або реконструкції.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/v-ukrajini-goteli-obladnayut-bezkontaktnimi-kartkami-dlya-vhodu-593133.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя