Доступні ліки: скільки грошей виділять та коли запрацює електронний рецепт

Доступні ліки: скільки грошей виділять та коли запрацює електронний рецепт Об этом сообщает evreiskiy.in.ua со ссылкой на СМИ.

На 2019 рік Уряд заклав 1 мільярд гривень на фінансування урядової програми "Доступні ліки", в рамках якої у квітні з’явиться послуга "електронний рецепт".

Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

"З квітня запроваджуємо нову послугу – електронний рецепт. Не матиме значення ні місце виписки рецепту, ні місце видачі препаратів", – повідомив він.

Гройсман пояснив, що рецепт, який отримали, наприклад, в Києві, можна буде показати в будь-якому іншому місті чи селищі в аптеці з наліпкою програми "Доступні ліки" та отримати медикаменти.

Зараз таких аптек понад 7800 по всій Україні.

Зазначимо, програму "Доступні ліки" запровадили у квітні 2017 року. За 9 місяців минулого року було продано ліків на 614 мільйонів гривень за 14 мільйонами рецептів.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Dostupni_liki_skilki_groshei_vidilyat_ta_koli_zapratsyue_elektronnii_retsept_353048.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя