На Прикарпатті через грибок у школі та новому дитсадку почали масово хворіти діти. ВІДЕО

На Прикарпатті через грибок у школі та новому дитсадку почали масово хворіти діти. ВІДЕО
В с. Кривець, Богородчанського району Івано-Франківській області через грибок у новому дитячому садочку почали масово хворіти діти.

Небайдужі батьки виявили проблему після початку масових хвороб дітей спочатку у школі потім у дитячому садку. Грибок та цвіль виявили ледь не в кожному класі школи, бібліотеці та найбільша проблема у кімнатах де займаються дошкільнята. Об этом сообщает musfan.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Про проблему з грибком у дитячому садочку від нас приховували, дізнався випадково, коли привів дитину у садік і провалилася підлога у кімнаті де передягалися діти. Коли з іншими батьками зняли ламінат, побачили що вся підлога покрита пліснявою”, – розповів мешканець с. Кривець Сергій Богровецький.

Школі 7 років, а дитячий садок відкрили менше року тому. На його реконструкцію витратили більше 1,5 млн₴ Проблему мешканці села вбачають у неправильному виконанні будівельних робіт.


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/56359-na-prykarpatti-cherez-hrybok-u-shkoli-ta-novomu-dytsadku-pochaly-masovo-khvority-dity-video”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя