Із зображенням Путіна: що вразило дочку Орнелли Муті в Одесі

Із зображенням Путіна: що вразило дочку Орнелли Муті в Одесі Об этом сообщает cnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відома італійська акторка Орнелла Муті прилетіла з виставою "Суд над відьмою" в українські міста – Одесу (2 жовтня) і Київ (1 жовтня). Зірка фільму "Приборкання норовливого" завітала в Україну зі своєю 43-річною дочкою Найке Рівеллі.

Цікаво, що Найке Рівеллі, яка також знімалася у кіно і займалася музикою, прославилася не своїм творчим талантом, а розкутими публікаціями у соціальних мережах. Про їхню подорож до Одеси у вівторок, 2 жовтня, Найке також розповіла на своїй сторінці в Instagram.

Дочка Орнелли Муті опублікувала фото туалетного паперу із зображенням президента Росії Володимира Путіна.

В українському магазині. Уявіть, якби це зробили в Італії із зображенням наших політиків, – прокоментувала знімок Найке.

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Naike Rivelli (@naikerivelli) 2 Жов 2018 р. о 1:13 PDT

Нагадаємо, що Орнелла Муті раніше заявила про бажання отримати російське громадянство.

"У мене є площа в Росії, я прописана в Москві. Але громадянства, російського паспорта у мене немає. Мати російське громадянство я хотіла б, звісно", – цитує ТАСС слова італійської акторки.

Орнелла Муті з дочкою коло Кремля: дивіться відео

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Naike Rivelli (@naikerivelli) 10 Вер 2018 р. о 4:33 PDT

Хто така Орнелла Муті?Це італійська актриса, яка отримала популярність завдяки комедіям "Приборкання норовистого" і "Шалено закоханий" з Адріано Челентано у головних ролях. Цікаво, що у 2011 Орнелла підтвердила, що у неї був зірковий роман з Челентано зі словами: "У акторів це нормально – любов на час фільму". Відомо, що у неї троє дітей. Першу доньку Найке Рівеллі народила у 19 років і дала дівчинці своє прізвище.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/z_zobrazhennyam_Putina_shcho_vrazilo_dochku_Ornelli_Muti_v_Odesi_282991.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя