Прокуратура повернула у державну власність майно хлібоприймального підприємства вартістю 7,7 млн₴

За наполегливості прокуратури Житомирщини до державної власності повернуто майновий комплекс хлібоприймального підприємства площею понад 11 тис м кв. вартістю 7,7 млн₴ Об этом сообщает izvestiy-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.


Прокуратура повернула у державну власність майно хлібоприймального підприємства вартістю 7,7 млн₴


За позовом прокуратури області господарським судом Житомирської області визнано недійсним та скасовано рішення виконавчого комітету Бровківської сільської ради Андрушівського району, а також видане нею приватному товариству свідоцтво на право власності на майновий комплекс площею понад 11 тис м кв, — повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Йдеться про те, що виконавчим комітетом Бровківської сільської ради Андрушівського району у 2012 році прийнято неправомірне рішення про надання приватному акціонерному товариству дозвіл на оформлення права приватної власності на зазначений майновий комплекс вартістю 7,7 млн₴

Зокрема, дозвіл надано у порушення вимог Закону України «Про управління об’єктами державної власності», не дивлячись на те, що майновий комплекс перебував у державній власності.

Варто додати, що прокуратура області, принципово реагуючи на порушення законодавства щодо використання нерухомого майна державної власності, двічі проходила усі судові інстанції. Вищий господарський суд України ще раз передав справу на новий розгляд до господарського суду Житомирської області, яким позов прокуратури області задоволено в повному обсязі.

Відтак, за послідовності та принципової позиції прокуратури Житомирщини, майновий комплекс хлібоприймального підприємства вартістю 7,7 млн грн повернуто до державної власності.Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Kryminal/prokuratura-povernula-u-derzhavnu-vlasnist-mayno-hlibopriymalnogo-pidp-10691548.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя