Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!

Останнім часом у інфо-просторі України з’явилось немало статей (частина з яких носить відверто замовний характер) про, начебто, масові зловживання в Державному концерні «Укроборонпром». Наша редакція вирішила розібратись у ситуації та взяти інтерв’ю в одного з працівників даного концерну, колишнього Генерального директора Львівського державного заводу «ЛОРТА» – Олега Леонтійовича Погребняка.

Пане Олеже, впродовж останніх місяців було чимало інформаційних повідомлень про зловживання з боку працівників Державного концерну «Укроборонпром». З чим це пов’язано?

– В першу чергу –   хочу подякувати за те, що редакції вашого видавництва вистачило професійної мужності не писати наступну замовну статтю, а справді розібратись в ситуації. Якщо коротко, то причина інформаційних атак на «Укроборонпром» одна: це вибори, в першу чергу вибори Президента України, які відбудуться навесні 2019-го року, тобто трохи більше, чим через рік. Будь-який випад проти армії, а відтак, проти оборонного комплексу України – це випад проти чинної, законної та всенародно-обраної влади. А оскільки, згідно з Конституцією України, Верховним головнокомандувачем Збройних Сил України є Президент нашої держави, то цілком очевидно, проти кого направлена уся ця інформаційна атака.

Тобто, Ви хочете сказати, що жодних зловживань в «Укроборонпромі» – немає?

–  Я б не став все так спрощувати. Розумієте, наш концерн – це справді велика організація, що об’єднує понад 100 підприємств по всій Україні. Працює в концерні понад 80 000 працівників. Звісно, що в настільки великому підприємстві можливі поодинокі випадки тих чи інших зловживань. Проте, мова йде про зовсім інше. Впродовж останнього часу почастішали випадки просто кричущих провокацій. Щоб далеко не ходити, наведу приклад з власного досвіду. Навесні цього року десятки видавництв розтрубили «сенсацію»: начебто мене звільнено з посади Генерального директора Львівського державного заводу «ЛОРТА» в зв’язку з підозрою у… сутенерстві! Це було б смішно, якщо б не було так сумно.

Отже, дана інформація не відповідає дійсності?

– Звичайно! По-перше, ніхто мене не звільняв. Ось – моя трудова книжка, і ви можете самі пересвідчитись, що звільнився я за власним бажанням. Що ж стосується звинувачень у сутенерстві… Знаєте, це взагалі в голову не вкладається! У нас, фактично, іде війна з агресором. Наші воїни кожен день героїчно стоять на захисті нашої Батьківщини від Ординського іга, і тут… Генеральний директор оборонного заводу звинувачується у сутенерстві!  Хіба можна ще більш зухвало, ще більш цинічно підірвати бойовий дух наших воїнів-героїв? Якщо б подібні звинувачення прозвучали у період Великої Вітчизняної війни, то провокатор був би розстріляний на місці без суду і слідства!

То ж чому Ви подали у відставку?

– Знаєте, скажу, як на духу: робота керівника оборонного заводу в умовах зовнішньої агресії – це не лише недоспані ночі, це не лише праця по 15 год. на день, але це ще й велика відповідальність, бо від прийнятих рішень залежить не лише стан очолюваного підприємства, але і життя наших хлопців, які героїчно стоять на смерть у боротьбі з російсько-терористичними банд-формуваннями. Але роки – таки беруть своє. А тут ще й ці сміхотворні звинувачення. Тиск підскочив, лікарі заборонили не те що працювати, але навіть хвилюватись. Тому я не став чіплятись за посади, а вирішив подати у відставку і дати дорогу не менш достойним працівникам, які продовжили трудову боротьбу на виробничому фронті.

Чи вдалося Вам покращити стан здоров’я?

– Дякуючи Богу та нашим лікарям – так. На даний час я поновився на роботі на рідному підприємстві.

Які Ваші прогнози на майбутнє?

– Я переконаний, що в найближчі місяці озвірілі інформаційні атаки на нашу Батьківщину – нажаль, будуть продовжуватись. Ви ж самі бачите, як політикани-гастролери намагаються «розкачати» суспільні настрої у нас в державі. Дуже багато латентних сепаратистів ніяк не можуть змиритись з тим,  що Україна – вистояла; що наша держава – хоч і з великими втратами, проте переможно стоїть на захисті європейської спільноти від путінсько-ординської навали. А уособленням нашої боротьби, нашої самовідданості та нашої перемоги є Президент України – Петро Олексійович Порошенко. А відтак, напади на діючу владу, в першу чергу шляхом спроб дискредитації оборонно-промислового комплексу – нажаль, будуть продовжуватись.

Що Ви хотіли б відповісти всім тим, хто безпідставно звинувачує працівників «Укроборонпрому» у зловживаннях?

– Усім продажним журналістам, які за крихти з путінського столу готові переступити через залишки власного сумління, усім перевертням в погонах, усім сепаратистам різних мастей та політичним повіям і негідникам, нагадаю слова великого українського поета, Каменяра – Івана Яковича Франка:

Я єсть народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була. Яка біда мене, яка чума косила! — а сила знову розцвіла.

І скільки б різного рангу негідники не пробували зводити свої наклепи – нічого у них не вийде. Наша Батьківщина має тисячолітню історію, і ніяким політиканам-авантюристам не вдасться поставити на коліна український народ! Згадайте слова великого Кобзаря:

Наша дума, наша пісня Не вмре, не загине... От де, люде, наша слава, Слава України!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Розмову вів – Федір Остапчук

Джерело: Vse.Media

ТОП новости

Вход

Меню пользователя